Genuine Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly
Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly - Genuine Samsung Part
Fits these models:
PR Order #: K6167
Manufacturer part numbers:
Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly Specifications and Details:
Shipping Weight
6 lb 3 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
22.1” x 18.5” x 9.3” Dimensions of the product in inches, including packaging.