Genuine Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly
Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly (large photo)
Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly - Genuine Samsung Part
Out of Stock
Usually ships in: 10 business days Availability of Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly
Fits these models:
PR Order #: K6167
Pin “Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly” to Pinterest
Your Price
+ Free Shipping Free shipping info for JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly
Add Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly to your Favorites Add To Favorites
100% satisfaction guaranteed for IBT - Transfer Belt Assembly for Samsung JC93-01287A
Manufacturer part numbers:
  • Samsung JC93-01287A
Samsung JC93-01287A IBT - Transfer Belt Assembly Specifications and Details:
  • Condition IBT - Transfer Belt Assembly Condition Attribute Explanation: New
    Condition of the product
  • Shipping Weight IBT - Transfer Belt Assembly Shipping Weight Attribute Explanation: 6 lb 3 oz
    Weight of the product as it ships, including packaging.
  • Shipping Dimensions IBT - Transfer Belt Assembly Shipping Dimensions Attribute Explanation: 22.1” x 18.5” x 9.3”