Genuine Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit
Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit - Genuine Sharp Part
Out of Stock
Fits these models:
PR Order #: K4815
Your Price
+ Free Shipping Free shipping info for DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit
100% satisfaction guaranteed for Doc Feeder Paper Feed Unit for Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11)
Manufacturer part numbers:
  • Sharp DUNT-8487FC14, DUNT-8487FC11
Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit Specifications and Details:
  • Condition Doc Feeder Paper Feed Unit Condition Attribute Explanation: New
    Condition of the product
  • Shipping Weight Doc Feeder Paper Feed Unit Shipping Weight Attribute Explanation: 7 lb
    Weight of the product as it ships, including packaging.
  • Shipping Dimensions Doc Feeder Paper Feed Unit Shipping Dimensions Attribute Explanation: 14” x 8” x 4”