Genuine Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit
Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit - Genuine Sharp Part
Fits these models:
PR Order #: K4815
Manufacturer part numbers:
Sharp
DUNT-8487FC14, DUNT-8487FC11
Sharp DUNT-8487FC14 (DUNT-8487FC11) Doc Feeder Paper Feed Unit Specifications and Details:
Shipping Weight
7 lb Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
14” x 8” x 4” Dimensions of the product in inches, including packaging.