Genuine Ricoh D179-2255 (D0BX-2255) Charge Corona Assembly
Ricoh D179-2255 (D0BX-2255) Charge Corona Assembly - Genuine Ricoh Part
In Stock
Ships Today - Order within
1 hour
57 minutes
How soon will this item ship?
Order within the next 1 hour and 57 minutes and your product will ship today!
Fits these models:
PR Order #: K7172
Manufacturer part numbers:
- Ricoh D179-2255, D0BX-2255, D0BX2255, D1792255
- Savin D179-2255, D0BX-2255, D0BX2255, D1792255
- Lanier D179-2255, D0BX-2255, D0BX2255, D1792255
Ricoh D179-2255 (D0BX-2255) Charge Corona Assembly Specifications and Details:
Shipping Weight
1 lb 6 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
22.5” x 5.2” x 2.9” Dimensions of the product in inches, including packaging.