Genuine Savin D1357169 (D135-7169) Reverse Entrance Roller
Savin D1357169 (D135-7169) Reverse Entrance Roller - Genuine Ricoh Part
Fits these models:
PR Order #: K3191
Manufacturer part numbers:
- Savin D1357169, D135-7169
- Ricoh D1357169, D135-7169
- Lanier D1357169, D135-7169
Savin D1357169 (D135-7169) Reverse Entrance Roller Specifications and Details:
Shipping Weight
8 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
16.9” x 1.8” x 2” Dimensions of the product in inches, including packaging.