Genuine Lanier D135-7169 (D1357169) Reverse Entrance Roller
Lanier D135-7169 Reverse Entrance Roller (large photo)
Lanier D135-7169 (D1357169) Reverse Entrance Roller - Genuine Ricoh Part
Out of Stock
Fits these models:
PR Order #: K3191
Pin “Lanier D135-7169 (D1357169) Reverse Entrance Roller” to Pinterest
Your Price
Add Lanier D135-7169 (D1357169) Reverse Entrance Roller to your Favorites Add To Favorites
100% satisfaction guaranteed for Reverse Entrance Roller for Lanier D135-7169 (D1357169)
Other compatible models:
Manufacturer part numbers:
  • Lanier D135-7169, D1357169
  • Ricoh D135-7169, D1357169
  • Savin D135-7169, D1357169
Lanier D135-7169 (D1357169) Reverse Entrance Roller Specifications and Details:
  • Condition Reverse Entrance Roller Condition Attribute Explanation: New
    Condition of the product
  • Shipping Weight Reverse Entrance Roller Shipping Weight Attribute Explanation: 8 oz
    Weight of the product as it ships, including packaging.
  • Shipping Dimensions Reverse Entrance Roller Shipping Dimensions Attribute Explanation: 16.9” x 1.8” x 2”