Genuine Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly
Ricoh D0BX-2255 Charge Corona Assembly (large photo)
Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly - Genuine Ricoh Part
In StockAvailability of Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly
Ships Today - Order within 54 minutes
Fits these models:
PR Order #: K7172
Pin “Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly” to Pinterest
Your Price
+ Free Shipping Free shipping info for D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly
Add Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly to your Favorites Add To Favorites
100% satisfaction guaranteed for Charge Corona Assembly for Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255)
Other compatible models:
Manufacturer part numbers:
  • Ricoh D0BX-2255, D0BX2255, D179-2255, D1792255
  • Savin D0BX-2255, D0BX2255, D179-2255, D1792255
  • Lanier D0BX-2255, D0BX2255, D179-2255, D1792255
Ricoh D0BX-2255 (D0BX2255) Charge Corona Assembly Specifications and Details:
  • Condition Charge Corona Assembly Condition Attribute Explanation: New
    Condition of the product
  • Shipping Weight Charge Corona Assembly Shipping Weight Attribute Explanation: 1 lb 6 oz
    Weight of the product as it ships, including packaging.
  • Shipping Dimensions Charge Corona Assembly Shipping Dimensions Attribute Explanation: 22.5” x 5.2” x 2.9”