Genuine Savin D039-6241 (D039-6221) Guide Plate
Savin D039-6241 (D039-6221) Guide Plate - Genuine Ricoh Part
Fits these models:
PR Order #: B6126
Manufacturer part numbers:
- Savin D039-6241, D039-6221, D0396241, D0396221
- Ricoh D039-6241, D039-6221, D0396241, D0396221
- Gestetner D039-6241, D039-6221, D0396241, D0396221
- Lanier D039-6241, D039-6221, D0396241, D0396221
Savin D039-6241 (D039-6221) Guide Plate Specifications and Details:
Shipping Weight
14 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
15.6” x 3.9” x 4.1” Dimensions of the product in inches, including packaging.