Genuine Savin D023-9680 (D0239680) Yellow Developer
Savin D023-9680 (D0239680) Yellow Developer - Genuine Ricoh - Replace every 240,000 pages
Fits these models:
PR Order #: G0653
Manufacturer part numbers:
- Savin D023-9680, D0239680
- Ricoh D023-9680, D0239680
- Gestetner D023-9680, D0239680
- Lanier D023-9680, D0239680
Savin D023-9680 (D0239680) Yellow Developer Specifications and Details:
Original Mfr/Compatible
Page Yield
Estimated 240,000 pages Approximate page yield (usually based on 5% coverage)
Color
Yellow Specific color of product
Condition
New
Shipping Weight
10 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
9.4” x 6.5” x 2.3” Dimensions of the product in inches, including packaging.