Genuine Konica Minolta 65AA50320 (4969153801) ADU Locking Cam
Konica Minolta 65AA50320 (4969153801) ADU Locking Cam - Genuine Konica Minolta Part
Fits these models:
PR Order #: B8199
Manufacturer part numbers:
Konica Minolta
65AA50320, 4969153801, 4969-1538-01
Konica Minolta 65AA50320 (4969153801) ADU Locking Cam Specifications and Details:
Shipping Weight
1 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
2.65” x 1.65” x 0.65” Dimensions of the product in inches, including packaging.