Genuine Kyocera 303M802020 (303M802021) Doc Feeder Left Hinge
Kyocera 303M802020 (303M802021) Doc Feeder Left Hinge - Genuine Kyocera Mita Part
Fits these models:
PR Order #: M7113
Manufacturer part numbers:
- Kyocera 303M802020, 303M802021, 3M802020
- Copystar 303M802020, 3M802020
Kyocera 303M802020 (303M802021) Doc Feeder Left Hinge Specifications and Details:
Shipping Weight
14 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
4” x 3.8” x 2.6” Dimensions of the product in inches, including packaging.