Genuine Konica Minolta 13QJ44200 Guide Plate / A
Konica Minolta 13QJ44200 Guide Plate / A - Genuine Konica Minolta Part
Fits these models:
PR Order #: K3274
Manufacturer part numbers:
Konica Minolta 13QJ44200 Guide Plate / A Specifications and Details:
Shipping Weight
1 lb Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
13” x 8” x 2” Dimensions of the product in inches, including packaging.