Genuine Savin GX45-0012 (GX450012) Heater Lamp 120V
Savin GX45-0012 (GX450012) Heater Lamp 120V - Genuine Ricoh Part
Fits these models:
PR Order #: L2300
Manufacturer part numbers:
- Savin GX45-0012, GX450012
- Ricoh GX45-0012, GX450012
- Lanier GX45-0012, GX450012
Savin GX45-0012 (GX450012) Heater Lamp 120V Specifications and Details:
Original Mfr/Compatible
Voltage
120
Condition
New
Shipping Weight
6 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
12” x 1” x 1” Dimensions of the product in inches, including packaging.