Genuine Savin D0BX2255 (D0BX-2255) Charge Corona Assembly
Savin D0BX2255 (D0BX-2255) Charge Corona Assembly - Genuine Ricoh Part
In Stock
How soon will this item ship?
Order by 4:00 PM MST tomorrow and your product will ship tomorrow!
Fits these models:
PR Order #: K7172
Manufacturer part numbers:
- Savin D0BX2255, D0BX-2255, D179-2255, D1792255
- Ricoh D0BX2255, D0BX-2255, D179-2255, D1792255
- Lanier D0BX2255, D0BX-2255, D179-2255, D1792255
Savin D0BX2255 (D0BX-2255) Charge Corona Assembly Specifications and Details:
Shipping Weight
1 lb 6 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
22.5” x 5.2” x 2.9” Dimensions of the product in inches, including packaging.