Genuine Lanier D089-2200 (D089-2210) Black Imaging Unit
Fits these models:
PR Order #: G1531
Manufacturer part numbers:
- Lanier D089-2200, D0892200
- Ricoh D089-2200, D089-2210, D0892200
- Gestetner D089-2200, D0892200
- Savin D089-2200, D0892200
Lanier D089-2200 (D089-2210) Black Imaging Unit Specifications and Details:
Original Mfr/Compatible
Color
Black Specific color of product
Condition
New
Shipping Weight
7 lb 11 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
8.9” x 8.5” x 24.4” Dimensions of the product in inches, including packaging.