Genuine Gestetner D014-6265 (D0146265) Transfer Belt Cleaning Blade
Gestetner D014-6265 (D0146265) Transfer Belt Cleaning Blade - Genuine Ricoh Part
Fits these models:
PR Order #: C5250
Manufacturer part numbers:
- Gestetner D014-6265, D0146265
- Ricoh D014-6265, D0146265
- Savin D014-6265, D0146265
- Lanier D014-6265, D0146265
Gestetner D014-6265 (D0146265) Transfer Belt Cleaning Blade Specifications and Details:
Shipping Weight
3 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
14” x 2” x 0.7” Dimensions of the product in inches, including packaging.