Genuine Ricoh D014-2276 (D0142276) Toner Recycling Seal
Ricoh D014-2276 (D0142276) Toner Recycling Seal - Genuine Ricoh Part - Sold Each
Fits these models:
PR Order #: M2269
Manufacturer part numbers:
- Ricoh D014-2276, D0142276
- Savin D014-2276, D0142276
- Gestetner D014-2276, D0142276
- Lanier D014-2276, D0142276
Ricoh D014-2276 (D0142276) Toner Recycling Seal Specifications and Details:
Shipping Weight
1 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
16” x 2.6” x 1.4” Dimensions of the product in inches, including packaging.