Genuine Ricoh AA15-2366 (AA15-2421) Front Transfer Belt Brush Seal
Ricoh AA15-2366 (AA15-2421) Front Transfer Belt Brush Seal - Genuine Ricoh Part
Fits these models:
PR Order #: M8257
Manufacturer part numbers:
- Ricoh AA15-2366, AA15-2421, AA152421, AA152366
- Savin AA15-2366, AA15-2421, AA152421, AA152366
- Gestetner AA15-2366, AA15-2421, AA152421, AA152366
- Lanier AA15-2366, AA15-2421, AA152421, AA152366
- Toshiba AA152421, AA152366
Ricoh AA15-2366 (AA15-2421) Front Transfer Belt Brush Seal Specifications and Details:
Shipping Weight
1 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
1.5” x 0.75” x 0.25” Dimensions of the product in inches, including packaging.