Genuine Toshiba 6LK12912000 (6LK12908100) Fuser Unit - 120V
Toshiba 6LK12912000 (6LK12908100) Fuser Unit - 120V - Genuine Toshiba - Estimated yield 60,000 pages
In Stock
Ships Today - Order within
8 hours
4 minutes
How soon will this item ship?
Order within the next 8 hours and 4 minutes and your product will ship today!
Fits these models:
PR Order #: E3080
Manufacturer part numbers:
Toshiba
6LK12912000, 6LK12908100, FC34-110
Toshiba 6LK12912000 (6LK12908100) Fuser Unit - 120V Specifications and Details:
Original Mfr/Compatible
Page Yield
Estimated 60,000 pages Approximate page yield (usually based on 5% coverage)
Voltage
120 Volt
Condition
New
Shipping Weight
4 lb 6 oz Weight of the product as it ships, including packaging.
Shipping Dimensions
14.6” x 6.6” x 9.9” Dimensions of the product in inches, including packaging.